המלצות - הפקת סרטי תדמית

המלצות וממליצים

 • על סרט שיווקי - גלית אביבי, מאמנת לכלכלת המשפחה והעסק:
  יצירת מופת
  רציתי להודות לך על סרטון מדהים שצילמת וערכת עבורי. אחרי נסיעות ארוכות, צילומים וראיונות, הפקת וערכת לי סרט מדהים, לא ציפיתי לכזה סרט! מלבד הצילומים שלנו, עוד הוספת קטעי וידאו מכתבות שונות ששידרגו לי את הסרטון לפרסומת שלא הייתה מביישת את ערוצי הטלוויזיה! תודה
   
 • על סרט שיווקי – גדעון רז, בעל קליניקת ״רזי הבריאות״
  תומר פדן - אשף הסרטים

  כאשר הבנתי שיוטוב זה הדרך הטובה להעברת מסרים ללקוחות פוטניאליים, פניתי לתומר כדי להפיק וידאו קצר בנושא סאונת האוזון. הוא הדריך אותי מה חשוב בוידאו, מה מעביר את המסר הכי טוב, הוא לקח את הזמן וחשבנו ביחד מה יהיה מתאים בירושלים.
  כאשר הוא הגיע אלי הוא הציע הצעות איך לארגן את המקום לצילומים, ארגן לי שחקן בשביל הסרט והגיע ערב לפני כדי לעזור לארגן את המקום לקראת הצילומים למחרת. ביום הצילומים, הוא לא היה מוכן להתפשר על פחות מטייק מושלם. לאחר מכן הוא השקיע שעות של עריכה והוספת אפקטים. התוצאה היא סרט שיווקי מקצועי ואפקטיבי.
   
 • על עריכת סרטון שיווקי מוזיקלי - עדי ארנון, סולנית להקת "La Vache Qui Rit"
  פנינו לתומר מ-Creative Space לעריכת סרטונים שיווקיים עבור הלהקה שלנו. התקציב שלנו לשעות עריכה היה מוגבל, אבל לסרטונים היה חומר מצולם רב של הלהקה מהופעה ומהקלטה באולפן, ונדרשה עבודה רבה של מיון ועריכה.
  לאורך כל העבודה תומר התייחס לפרוייקט במקצועיות, ביעילות ובאכפתיות, ויחד עם זאת השרה אווירה טובה וכיפית, מבלי להתעצבן ולדחוק, וכל זאת תוך עמידה במגבלות התקציב ובהגינות.
  במהלך החלק היצירתי של העריכה, הרגשתי שתומר הולך עם מה שרציתי שייראה בסרט, ועדיין חופשי עם דרך היצירה שלו.  היה אכפת לו לא רק שאני אהיה מרוצה, אלא גם שהסרט יהיה טוב ויעביר את המסר הרצוי לקהל הצופים.
  התוצאה הסופית היתה סרטונים מצויינים שתרמו רבות לקידום הלהקה שלנו ברשת האינטרנט.
   
 • על צילום מופעי במה – ארז ברנוי, מנהל מגמת הג׳אז בקונסרבטוריון הישראלי למוזיקה ת״א:
  תומר, אתה אדם יקר, ונשמה גדולה, אין לי מילים, תודה רבה!!
   
 • על הפקת סרט משפחתי - מזכרת לפרידה מבית אהוב:
  חמשת הממי"ם!
  מופלא מדהים מקסים מושלם ובעיקר מרגש!
  הזמנתי את תומר לצלם סרט פרידה מהבית שעזבנו והבאנו לתוכו שני ילדים מתוקים. נתתי לתומר יד חופשית ואמרתי לו שאני סומכת עליו שיצא מושלם. ואכן - הנבואה הגשימה את עצמה. היה שווה לחכות. הצילום עצמו נעשה בהרבה כבוד וכמעט לא הרגשנו את נוכחותו בבית בעת הצילומים. והתוצאה - סרט ערוך כל כך יפה שלא היה אפילו צורך בשינויים. ריגשת אותנו עד דמעות. של אושר. תודה מכל הלב
  משפחת שפירא
   
 • על עריכת סרטון שיווקי - רפי אוברגוט, מאמן לכלכלת המשפחה והעסק:
 • על הפקת סרט משפחתי - צילום, עריכה והקלטת שיר לקליפ הפתעה משעשע להקרנה בחתונה:
  אז כמובן שרק שבועיים לפני החתונה נזכרנו שאנחנו רוצים לעשות קליפ וסרט והכל היה מאוד לחוץ.
  כמנהגנו פתחנו את אתר "מדרג" ופנינו לתומר פדן (טומי) שהיה מדורג במקום הראשון בקטגוריה של עריכת סרטים.
  מהרגע הראשון טומי הצליח להרגיע אותנו והבטיח שנצליח לעמוד במשימה למרות הזמן הקצר, טומי הגיע אלינו הביתה לבלגאן של משפחה מורחבת עם הרבה ילדים עם אנרגיות כשברקע גם שתי תינוקים שרוצים תשומת לב, בתוך כל הבליל הזה ועם המון סובלנות טומי הנחה אותנו בכל השלבים, לא התייאש כשהיה צריך לעשות TAKE ועוד TAKE והכל עם חיוך!
  גם בהמשך התקשורת היתה מצויינת וטומי נענה לכל הבקשות והשגעונות שלנו בנוגע לקליפ ולסרטון.
  התוצאה היתה אדירה! כולנו נהננו משלבי ההכנה והזוג הצעיר ממש ממש התלהב!!
  תודה טומי על עבודה סופר-מקצועית ובעיקר על הסובלנות והנעימות.
   
 • על הפקת סרט שיווקי: שמעון צ׳אושו, מאמן עסקי: טומי - צלם רגיש ומקצוען
 • על הפקת סרטון שיווקי: ד״ר לימור בינשטוק, מאמנת אישית בתזונה ובבריאות:
  פניתי לתומר מ"קריאטיב ספייס״, בכדי להפיק סרטון תדמית לעסק שלי. תומר היית מיקצוען, הבאת רעיונות מקוריים לגיבוש הסרט, ולאורך כל הדרך לווית אותי בהקשבה והובלה. תודה רבה לך.ממליצה לכל בעל עסק, ליצור סרט תדמיתי עם תומר, כך יוכלו הלקוחות שלכם להכיר אתכם, עוד לפני שפגשו אתכם.
   
לחץ להגדלה
לחץ להגדלה
לחץ להגדלה
 
טומי פדן    •     Creative Space Film Productions    •   בימוי והפקת סרטי תדמית, צילומי וידאו ושירותי עריכה מתקדמים     •      050-4734611